Sorularının çoğuna aşağıda yanıt verebileceğimizi düşünüyoruz.

Yine de herhangi bir konudaki soru sormak veya sohbet etmek için bize 0552 450 76 60 numaralı WhatsApp hattımızdan yazabilir, 0850 307 1552'den arayabilir, veya info@normod.com'a mail atabilirsin.

Yanıt veremediğimiz çağrılara ve tüm e-postalara 6-12 saat içerisinde geri dönüş yapıyoruz.

Ödeme

Kredi kartı / Banka kartı ile ödeme: Siparişin anında onaylanır. Kredi kartına vade farkı ile taksit yapabiliyoruz. Vade seçeneklerini ödeme sayfasında görebilirsin.
Havale ile ödeme: Siparişin 1 iş günü içinde onaylanır. Hesap numaramız:

QNB Finansbank Mecidiyeköy Şubesi

Alıcı adı: HEMLOY MOBİLYA VE TEKNOLOJİ HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKET

IBAN: TR16 0011 1000 0000 0098 9169 40

Nakit ödeme: Nakit ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.
Kapıda ödeme: Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Kredi kartına 9 aya kadar taksit yapıyoruz. Vade seçeneklerini ödeme sayfasında detaylı olarak görebilirsin.

Ödeme sistemimizin altyapısı Türkiye'nin globalleşmiş ödeme altyapı sağlayıcısı Craftgate tarafından sağlanıyor. Tüm kredi kartı bilgileri güvenli SSL sistemi ile bankaya şifrelenerek gönderiliyor. Normod olarak hiçbir ödeme bilgisini görüntüleyemiyoruz.

Teslimat ve Takip

Hayır! Normod ürünlerini tüm Türkiye'ye ücretsiz olarak teslim ediyoruz.

Randevulu teslimat ile daire kapınıza kadar teslim ediyoruz.

Ürünlerin kurulumları müşteriye aittir ve tüm gerekli parçalar kutu içinde yer almaktadır. Kurulumu bir yetişkin, hiç bir alet kullanmadan ortalama 20 dakikada yapabilmektedir. Biz yine de 2 kişi birlikte hızlı ve eğlenceli bir şekilde yapmanı tavsiye ederiz.

Tüm Normod ürünleri kurulum broşürleri ile birlikte teslim edilir. Kurulum ile ilgili detaylı bilgiye ve yönlendirici videolara broşürlerimizde bulunan QR kodu kullanarak ya da buradan ulaşabilirsin.

Kurulumdan önce videoları izlemeni kesinlikle öneririz.

Tüm siparişleri Türkiye’nin her yerine ücretsiz teslim ediyoruz. (Adalara teslimatımız bulunmamaktadır.)
Siparişinin teslimat süresi seçtiğin ürünlere, talep yoğunluğuna ve lokasyonuna göre değişiklik gösterebilir. Aşağıdaki listeden ürünlerimizin güncel teslimat süresine ulaşabilirsin.
Hızlı teslimat ibaresi bulunan ürünler 7-10 gün içerisinde teslim edilir.
Siparişin, sepetindeki üretimi en uzun süren ürüne göre takvimlendirilir. Farklı siparişler ayrı zamanlarda gönderilir.
Sipariş sürecini sipariş takip sayfamız üzerinden ND ile başlayan sipariş numaran ve telefon numaranla takip edebilirsin. Sana ileteceğimiz takvimden sana en uygun teslimat gününü seçebilirsin. Satın aldığın ürünlerin içeriğine ve bulunduğun lokasyona göre teslimat tipi değişiklik gösterebilir. Kendi nakliye ekiplerimiz, anlaşmalı olduğumuz lojistik firmalar ya da kargo firmaları ile teslimatı gerçekleştiriyoruz.

Normod Koltukları

Koltuklar (Puf, Bench, Modsy berjer dahil) ve koltuk takımları:
Siparişin onaylandıktan sonra en uygun planlama aralığına dahil edilir ve 7-9 hafta içinde teslim edilir. Ürünlerini modüler sistemimiz sayesinde demonte ve parçalı bir şekilde paketleyerek sana ulaştırıyoruz. Tüm kutular ev kapılarından rahatça geçebilecek boyuttadır. Teslim edilecek kutu sayısı ve boyutları, seçtiğin koltuğun boyutlarına göre farklılık gösterebilir. Bir depomuz bulunmadığından ürünlerini bekletemiyoruz, fakat kutuları rahatlıkla evinde depolayabilirsin. Kutuların nemli bir ortamda olmadığından ve kutuları havalandırabildiğinden emin olmalısın. Modsy berjer gövdesi tek parça halinde paketlenir ve demonte ayaklarıyla teslim edilir.

Levy berjer:
Levy berjer, sipariş sonrası 4-5 hafta içinde teslim edilir. Modüler berjerini, demonte ve paketli şekilde sana ulaştırıyoruz. Tüm kutular ev kapısından rahatça geçirilebilen boyuttadır. Aletsiz ve kolayca monte edilebilen Normod koltuklarının kurulumları sana aittir. Kurulum için ihtiyacın olan tüm bilgileri koltuk kutuları içindeki kurulum broşürlerinde bulabilirsin.

Baş desteği:
Muly baş desteği, sipariş sonrası 2-3 hafta içinde teslim edilir. Muly’yi koltuğunun sırt gövde ve minderleri arasına kolayca yerleştirerek kullanmaya başlayabilirsin.

Halılar

Halılarımız sana 2-3 hafta içinde ulaşıyor. Anlaşmalı kargo firmamız, dağıtım gününde sana SMS ile bilgi veriyor.
Halını jelatin pakete ek koruyucu özel kılıfıyla sana ulaştırıyoruz. Özel kılıfı dilediğinde halını güvenle taşımak ya da saklamak için kullanabilirsin.

Sehpa

Modüler sehpaları 7-10 gün içinde demonte ve paketli bir şekilde sana ulaştırıyoruz.

Kırlent ve Kırlent Takımları

Punch kırlentler, 2-3 hafta içerisinde teslim edilir.
İç yastıklı kırlentlerin minderleri vakumlanarak ve kolilenerek sana ulaşıyor. İç yastıksız kırlentler ise jelatinli paketlerle gönderiliyor.
Punch berjerleri 25-30 gün içerisinde, punch pufları ise 2-3 hafta içerisinde teslim ediyoruz. Berjer ve puf gövdesi tek parça halinde paketleniyor ve demonte ayaklarıyla teslim edilir.

Heyecanla beklediğin Normod koltuklarının güncel durumunu takip.normod.com adresi üzerinden sipariş kodunu ve siparişi oluşturduğun telefon numarasını girerek takip edebilirsin. 🙌🏻

Normod koltukların randevulu teslimat ile koliler halinde daire kapınıza kadar teslim ediliyor. Paket ağırlıklarımız 15-45 kg arasındadır. Taşıması kolay ve zahmetsiz.

Ürünlerinizin teslimatına dair net bir tarih değil, bir hafta aralığı verebiliyoruz. Teslimattan bir gün önce aranıp randevu alınır, teslimat günü 1 saat önce haber verilir.

Siparişin planlanan aralıkta eline ulaşmadı ise öncelikli olarak buradan siparişinin güncel durumunu sorgulayabilirsin.

Süreci senin için hızlandırmamız için Whatsapp hattımız olan 0552 450 76 60 üzerinden bizimle iletişime geçebilirsin.

Sorununu çözmek adına yanındayız! 🙌🏻

İptal ve İade

Elbette. Ürünün henüz sana doğru yola çıkmadıysa istediğin an iptal edip hemen ücret iadeni alabilirsin. İptal talebini bu formdan yapabilirsin.

Mükemmel bir deneyim yaşatamadığımız için çok üzgünüz. İade talebini bu formdan yapabilirsin. Talebini alır almaz onay sürecini başlatıyoruz.

İade formun bize ulaşır ulaşmaz seni arayıp iade sürecini başlatıyoruz. Ürünün hatalı kullanıma (düşme, çarpma, kırılma, bozulma, yırtılma vb.) bağlı bir deformasyonu yoksa iadeni anlayışla kabul ediyoruz. İadeni kolaylaştırıp sorunsuz bir şekilde iade deneyimi verebilmemiz için birkaç ürün detay fotoğrafı rica ediyoruz. Herhangi bir kullanıcı deformasyonu olmadığı takdirde iade onayı maksimum 1 iş günü içinde tamamlanıyor.

İade talebin onaylanır onaylanmaz sana bir Ceva Lojistik iade ekibi yönlendiriyoruz. Sana yönlendirdiğimiz ekip dışında bir nakliye yöntemi ile iade yaparsan ücretsiz iadeni kabul edemiyoruz. Ücretsiz iade kapsamımız sadece Ceva Lojistik ile belirtilen şekilde yapıldığı zaman geçerlidir. Anlaşmalı Ceva Lojistik ekibi ile yapılan iadelerde zaten ücret talep edilmeyecektir.

Ceva Lojistik ekibi Normod iadesini orijinal paketinde paketlenmiş ve iade formu doldurulmuş şekilde teslim almak zorundadır. İade edeceğin ürünü gelen ekibe sana gönderdiğimiz pakette hasarsız olarak teslim etmen gerekiyor.

İade ettiğin ürün eksiksiz bir şekilde bize ulaştığı anda iade işlemin yapılır, 1 hafta içinde de kesintisiz ödemen iade edilir. Tüm iade süreci ortalama 10-15 gün içerisinde tamamlanmış ve ödemen iade edilmiş olur.

Garanti ve Servis

Zevkle!

Kurulumla ilgili detaylı yönlendirmelere ve videolara ürünlerin ile birlikte teslim edilen kurulum broşürünü kullanarak ya da buradan ulaşabilirsin.

Videoları izlemeni kesinlikle tavsiye ederiz. Bizi 0850 307 1552'den arayabilir veya info@normod.com'a mail atabilirsin. Ufak noktalara takılmış olabilirsin, ama çözümü mutlaka çok basit olacaktır.

Desteğe ihtiyacın olduğunda biz yardımcı olmak için buradayız.

Ürünlerimizi milimetrik ölçülerle hazırlayıp kalite kontrol süreci sonrasında teslim ediyoruz. Fakat düşük bir ihtimal de olsa hata payımız olabilir. Problemi tespit etmek için ürünün fotoğrafını çekip info@normod.com'a mail atabilirsen anında destek olmak isteriz.

Not: Ürünlerimizi konfor odaklı tasarlıyoruz. Oldukça zengin elyaf ve elastikiyeti yüksek Premium süngerler kullanıldığı için dikişler dümdüz çizgi şeklinde olmayabilir. Ancak, bizimle iletişime geçersen destek olmayı çok isteriz.

 

Standart bir mobilya için garanti süresi 2 yıl iken Normod'un kusursuz tasarım-kalite-işçilik kombinasyonu sayesinde bu süreyi 5 yıla çıkarabiliyoruz.

Koltuğun 5 yıllık Normod malzeme garantisi içermektedir. Bu garanti iskelet, sünger ve çelik yay sistemi için geçerlidir. Kumaş kullanıldıkça eskidiği için bu garanti kapsamında değildir. Hatalı kullanıma bağlı deformasyonlar (düşme, çarpma, kırılma, bozulma, yırtılma vb.) da garanti kapsamında değildir.

Garanti kapsamı Normod'un incelemesine tabidir. Yukarıda belirtilen kapsam içinde bir üretim hatası olduğunu düşünüyorsan hemen bizi 0850 307 1552'den arayabilir veya info@normod.com mail atabilirsin.

Hatalı montaj, Normod bilgisi haricinde tamirat, ürünün ikinci bir alıcıya satılması, ürünün ev dışında kullanılması, ürünün nemli ortamda kullanılması gibi durumlarda garanti kapsamı geçerliliğini yitirir.

Özelleştirme

Normod'un kişiselleştirilebilir ölçü, kumaş ve ayak seçenekleriyle binlerce kombinasyon yaratabilirsin.

Sitede yer almayan kombinasyonlar yaratmak istiyorsan bizi 0850 307 1552'den arayabilir veya info@normod.com'a mail atabilirsin.

Kumaşlar koltuğa döşendiği için koltuğunuzu kullanmaya başladıktan sonra renk/kumaş değişimi servisi veremiyoruz.

Siparişin üretime alındıktan sonra yapacağın değişiklikler teslimat süresini etkilemektedir.

Normod'un tüm kumaşlarını içeren özel malzeme kartelasını adresine ücretsiz bir şekilde göndermemizi istiyorsan tıkla.

Normod'unu farklı ayak (konik ahşap, silindir ahşap ve metal) ve renk alternatifleri arasından seçebilirsin. Koltuğunu kullanmaya başladıktan sonra farklı bir ayak siparişi verip ayaklarını değiştirebilirsin.

Tüm Normod ürünleri 1'lik, 1.5'luk, 2'lik, 3'lük, dinlenme, köşe ve kol modüllerinden oluşmaktadır. Sitede tüm modül kombinasyonları yer almayabilir. Fakat farklı modülleri istediğiniz yönde ve adette ekleyip çıkarabilirsin. Sitede yer almayan ölçüler için de modüler çözümlerimiz uygulanmaktadır. Bu çözümler için bizi 0850 307 1552'den arayabilir veya info@normod.com'a mail atabilirsin.