Tüm Normod ürünlerini teslim aldıktan sonraki 30 gün içinde sorgusuz ve ücretsiz bir şekilde iade edebilirsin. Unutmaman gerekenler:

  • İptal ve iade sürecini iptal / iade formunu doldurarak başlatmalısın.
  • Ürününün paketlerini atma, iadeyi orjinal pakette kabul ediyoruz.
  • Normod'un anlaşmalı kuryesi dışında iade gönderisi yapmamalısın.

İptal / İade Süreci

İptal talebini bu formdan yapabilirsin. Eğer kargo kuryesi ürünü teslim etmek için evine doğru yola çıkmadıysa ek olarak hiçbir şey yapmana gerek yok. Formu doldurulduktan sonraki 1 hafta içinde ücret iaden gerçekleşecektir. Kargo kuryesi teslimata evine doğru yola çıktıysa iade sürecine dahil oluyorsun.

Mükemmel bir deneyim yaşatamadığımız için çok üzgünüz. Ürünü teslim aldığın tarihten itibaren 30 gün geçmediyse iade talebini bu formdan yapabilirsin. Talebini alır almaz onay sürecini başlatıyoruz.

İade formun bize ulaşır ulaşmaz seni arayıp iade sürecini başlatıyoruz. Ürünün hatalı kullanıma (düşme, çarpma, kırılma, bozulma, yırtılma vb.) bağlı bir deformasyonu yoksa iadeni anlayışla kabul ediyoruz. İadeni kolaylaştırıp sorunsuz bir şekilde iade deneyimi verebilmemiz için birkaç ürün detay fotoğrafı rica ediyoruz. Herhangi bir kullanıcı deformasyonu olmadığı takdirde iade onayı maksimum 1 iş günü içinde tamamlanıyor.

Kargo kuryesi Normod iadesini orjinal paketinde paketlenmiş ve iade formu doldurulmuş şekilde teslim almak zorundadır. İade edeceğin ürünü gelen kuryeye sana gönderdiğimiz pakette, hasarsız olarak teslim etmen gerekiyor.

İade ettiğin ürün eksiksiz bir şekilde bize ulaştıktan sonra iade sürecin başlar. Ortalama 1-2 gün içerisinde iade kabulün gerçekleşir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ücret iadesi 3-5 gün içerisinde yapılır. Havale ödemelerinde ise iaden bankana bağlı olarak 5-7 iş günü içerisinde hesabına geçer.

Yasal olarak ücretsiz iade süresi 14 gün olmasına rağmen önceliğimiz kusursuz müşteri deneyimi olduğu için bu süreyi 30 güne çıkarttık. Eğer 30 günden sonra bir probleminiz olursa ücretsiz iade sözü veremiyoruz. Bu gibi durumlarda info@normod.com'a talebini iletmelisin, iade sözü veremesek de sana mükemmel bir deneyim yaşatmak için elimizden geleni yapma sözü verebiliriz.