İçeriğe devam edin

Hemen ara 0850 307 15 52!

Tüm Normod Ürünleri için Aletsiz Kurulum

Modüler Normod ürünlerini demonte ve kutulu bir şekilde teslim ediyoruz. Tüm ürünlerimiz aletsiz ve pratik bir şekilde kolayca kurulabiliyor. Kurulum için ihtiyacın olan her bilgiyi, hazırladığımız detaylı kurulum videolarında ve broşürlerinde bulabilirsin.

Modüler Koltuklar

Tüm koltuklarımızda aynı kilit sistemini kullanıyoruz, bu nedenle kurulum videolarımız tüm koltuklar için yeterlidir. Koltuğuna farklı bir modül eklemen gerektiğinde, ürün sayfasından uygun kurulum videosunu bulabilirsin.

Yataklı Koltuklar

Akıllı aletsiz kurulum sistemimiz, yataklı koltukta da geçerli. Özel kilit mekanizmamız sayesinde, yataklı koltuğunu kolay ve hızlı bir şekilde kurabilirsin.

Carle Koltuklar

Carle’ı kurmak, her Normod’da olduğu gibi aletsizdir. Kurulum için ihtiyacın olanlar sadece kılavuz videolar ve bu süreçte sana yardımcı olacak bir dostun!

Yemek Masası ve Sandalye

Yemekler mikrodalgada ısınana kadar sen çoktan Lyno masanı kurmuş olacaksın. Sadece ayakları tablaya çevirerek takman yeterli.

Sehpalar

Normod’a özel üretilen bağlantılar ile sehpanı aletsiz kurabilir, doğal ahşap tonları ile yaşam alanında şık ve sıcak bir etki yaratabilirsin.

Icon 1

Tüm kurulum videolarımıza buradan ulaşabilirsin.

Icon 2

Yardıma ihtiyacın olursa destek için buradayız.