Normod gittikçe dijitalleşen hayatlarımıza uygun bir mobilya çözümü üretme felsefesiyle kuruldu. Annelerimiz için tasarlanan eski tip koltuklar, kalabalık ve devasa mobilya mağazaları, en ufak özelleştirme için haftalarca bekleme, evi taşırken tek bir koltuk için dünya kadar nakliye masrafı ödeme... Hem ürünü ihtiyaçlarımıza uygun hale getirmeye hem de bu deneyimi basitleştirmeye karar verdik. Bunun için fonksiyon ve kalite odaklı İskandinav çizgisinden yola çıkıp modern ihtiyaçlara uygun deneyimler geliştirdik. Fikir sürecimizi 3 başlıkta toparlayabiliriz:

1- Dokunuş
Ergonomi odaklı minimal bir tasarıma sahip Normod'da tasarımsal incelikleri detaylarda görebilirsin. Yumuşatılmış kollar, çift taraflı minderler, zengin kumaş ve sünger kullanımları, kusursuz dikişler gibi detaylar hem yüksek konfor temin eder hem de şık bir tasarım sunar.

2-Fonksiyon
Zamansız tasarım kavramını sadece sözde değil, fonksiyonel olarak hayata geçirmek için hem eklenebilir, hem de taşınabilir modüller tasarladık. Böylece istediğin zaman koltuğunu büyütebilir, küçültebilir, yeni renkler ekleyebilir, ayaklarını değiştirebilir ve kolayca evden eve taşıyabilirsin. Koltuğun da sen büyüdükçe seninle büyüsün!

3- Deneyim
Normod için tasarım sadece üründe değil, aynı zamanda satın alma deneyiminde, teslimat operasyonunda ve satış sonrası süreçlerde de yenilik yaratmak anlamına geliyor. Sadece mükemmel deneyimi vaat ediyoruz, daha azı değil!

 

Not: Modül eklerken veya büyük modülleri daha küçük modüllere ayırırken ek modül siparişi vermek gerekebilir.