Tasarım felsefemizdeki vaatlerimizi yerine getirebilmemiz için yüksek bir kalite standardımızın olması gerekiyor. 5 yıllık malzeme garantisi ve 30 günlük sorgusuz iade politikalarımız bu standart için vazgeçilmez şartlar. Kalite standardımızı 3 noktada belirliyoruz:

1-İskelet:

Normod koltuklarında normal bir koltuğa göre iki kat fazla ahşap iskelet ve ayak vardır. Bu sayede Üçlü Koltuk 6 kişilik bir koltuk gibi destek sağlar. Her bir modül ise bir diğerine bir sırt kilidi, iki oturum kilidi, iki de ayak kilidi olmak üzere 5 noktadan ve 3 eksenden bağlanır.

2- Malzeme:

Normod'unu uzun süre boyunca ilk günkü keyifle kullanabilmen için malzemelerimizi seçerken çok özenli davrandık. Yüksek yoğunluklu 35 DNS yumuşak sünger piyasadaki düşük DNS (yoğunluk) değerli alternatiflere göre uzunca seneler aynı konforu çökme yapmadan koruma kabiliyetine sahiptir. Çelik yay sistemi seneler boyunca destekli ve sağlam bir oturum sağlar. Yüksek dirençli kumaşı ise hem senelerce hasar görmeden kullanabilirsin, hem de boncuklanma yapmaz.

3- Teknoloji:

İskelet, kumaş, sünger ve tüm metal malzemeler lazer kesimle kesildiği için Normod milimetrik bir hassasiyete sahiptir. Uzun seneler boyunca koltuğunun tak-çıkar özelliklerini kusursuzca kullanabilirsin.