Carle

Üzerinde Yaşayabileceğin Bir Koltuk

Sadece oturmak için değil, üzerinde yaşamayı hayal ederek, bugün ve gelecekteki seni düşünerek tasarladık.

Konforun ötesinde bir deneyim

Zarif kıvrımları ve yüksek kalitedeki yumuşacık minderleriyle günün her anında rahatlamanı sağlayacak Carle, yaşamının merkezindeki lüks konfor alanı olmaya aday.

Uzun yıllar seninle olacak kalitede

Dayanıklılığından ve konforundan ödün vermeden uzun yıllar sana eşlik edecek birinci sınıf malzemelerle ürettiğimiz Carle, çocuklarının yıllar sonra bile "Ailemin evindeki koltuklar hala sapasağlam!" dediği o koltuklar olacak.

Her yeni kılıf, yepyeni bir koltuk

Carle, tamamen değiştirilebilir kılıfları sayesinde sadece dayanıklılığıyla değil, stil ve işlevselliğiyle de seninle birlikte zamana meydan okumaya hazır.

Koleksiyonu Keşfet

Tümünü gör

Sonsuz esneklik, kolsuz kullanım

Normod modülerliğini bir üst seviyeye taşıdığımız Carle’ı, tek kollu veya kolsuz olarak da kullanabilirsin. Salonunu onlarca farklı yerleşimle dekore etmek için ihtiyacın olan tek şey hayal gücün!

Hayatına adapte modülerlik

Evini yenilediğinde, yaşam alanını düzenlediğinde ya da ailen genişlediğinde, sana uyum sağlayacak bir koltuktan bahsediyoruz. Carle, modüler tasarımıyla kolayca adapte olur. Modülleri yeniden düzenleyebilir veya ihtiyacına göre ek modüllerle genişletebilirsin.

Hayatını kolaylaştıracak sadelikte

Carle, aletsiz ve profesyonel destek gerektirmeden kurulabilen bir tasarıma sahiptir. Kurulum ve ihtiyacın olan her değişiklikte, senin için hazırladığımız kılavuz videolar ve eğlenceli anlarına eşlik eden bir dostunun yardımı yeterlidir!